Belgische en Luxemburgse collecties - woensdag 7 december 2022 - 14u30
4 beeld(en) Schatting : 1000/1500 €
Toewijzing : 1000 €LOT N°010
Michel Victor ACIER (1736-1799)
Pallas Athéna et trois angelots
Rare groupe en porcelaine de Meissen XVIIIe siècle
Modèle de Michel Victor Acier
Marque aux épées croisées, décor numéro 2
Hauteur : 21 cm
(petits accidents, coiffe recollée et manque le bâton) -
Foto : Pépite production
Van vrijdag 2 t/m zondag 4 december van 11.00 tot 18.00 uur
Millon garandeert de authenticiteit van de te koop aangeboden werken.
Verkoop : woensdag 7 december 2022
- 001 -> 050 :
- Objets d'Art
- 051 -> 071 :
- 072 -> 076 :
- Icônes
- 077 -> 092 :
- 093 -> 201 :
- 202 -> 216 :
- 217 -> 237 :