Brusselse veiling - dinsdag 4 juli 2023 - 14u30
1 beeld(en) Schatting : 300/500 €
Toewijzing : 300 €LOT N°024
Paire de lampes à pétrole en cristal noir et bronze
Travail de la fin du XIXe siècle
Transformé en lampes
Hauteur: 60 cm -
1 beeld(en) Schatting : 200/300 €
Toewijzing : 220 €LOT N°028
Val Saint-Lambert
Presse-papier en cristal taillé rouge et urane
Non signé
Hauteur: 6,5 cm
(griffes à la base)
Zondag 2 juli en maandag 3 juli van 11 tot 18 uur
Millon garandeert de authenticiteit van de kunstwerken van onze veilingen.
Verkoop : dinsdag 4 juli 2023
- 001 -> 023 :
- Siècles classiques
- 024 -> 028 :
- 029 -> 073 :
- 074 -> 092 :