Schilderijen en kunstwerken - maandag 13 juni 2022 - 19u00
3 beeld(en) Schatting : 200/300 €
Toewijzing : 280 €LOT N°071
Émile GALLÉ (1846-1904)
Applique en verre dégagé à l'acide à décor de grappes de raisin et structure en fer forgé
Signé "Gallé"
Hauteur: 19 cm
Partie de vase probablement recoupé et transformé en applique
Signature rajoutée
(éclat formant fêle) -
Tentoonstelling van vrijdag 10 tot zondag 12 juni van 11 tot 18 uur.
Verkoop : maandag 13 juni 2022
- 001 -> 039 :
- Siècles Classiques
- 040 -> 042 :
- Armes & Souvenirs Historiques
- 043 -> 052 :
- 053 -> 103 :
- Art Nouveau - Art Déco - Design
- 104 -> 140 :
- 141 -> 149 :
- 150 -> 160 :
- Culture Pop